סבון מתנה לחצו!!!
https://evel7724.co.il/wp-content/uploads/2020/02/team-11.jpg

הסרת שיער מהאף

שיטות הטיפול החדשניות להסרת שיער מהאף בלייזר מתאימות לגברים ונשים כאחד.

שיער בדרך כלל צומח בכל גוף האדם, כולל אזור הפנים החשוב ביותר. שיער יכול להיראות יותר במהלך גיל ההתבגרות ואחריו, ולגברים נוטים להיות שיער גוף עבה וגלוי יותר מאשר נשים. גם לגברים וגם לנשים יש שיער גלוי על הראש , השפם, הפאות, האף ועוד..

כל מה שאתם צריכים לדעת על הסרת שיער בלייזר מהאף

בחרו בהסרת שיער מהאף בלייזר, מותאם אישית ולאחר פגישת ייעוץ מקצועית.

הורדת שיער מהאף בלייזר – סדרה של כ-15 טיפולים באזור מהאף

הבעיה העיקרית בשיטות רבות להסרת שיער היא שהתוצאות זמניות או נמשכות מספר שבועות בלבד. לקבלת תוצאות ארוכות יותר, יש לשקול הסרת שיער בלייזר. לייזר היא הדרך המוכרת, המוכחת והבטוחה לטיפול להסרת שיער מהאף. ניתן להסיר שערות מחוץ לאף ובתוכו

הסרת שיער ללא הגבלת טיפולים עד לתוצאה המיוחלת

יש לעבור מספר טיפולים לפני שזקיקי השיער ייפגעו מספיק כדי לעצור את צמיחת השיער למשך זמן רב. על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי ויעיל. הסרת השיער כולו מהשורש. עם טכנולוגיית הלייזר המתקדמת, היעילה והבטוחה התוצאה תהיה מושלמת בעבורכם. תוצאות מהירות ומראה חלק ונקי מהטיפול הראשון.

הסרת שיער מהאף מעלה את הביטחון העצמי

בשיטה זו נעשה שימוש בלייזר ובקורות פועמות לפגיעה בזקיקי השיער, וכתוצאה מכך אובדן שיער. זה פיתרון חצי קבוע – השיער צומח בחזרה לאחר כחצי שנה. לפעמים השיער לא צומח בחזרה. אם השיער חוזר, הוא עשוי להיות עדין ביותר ולא ניתן להבחין בו. הסרת שיער בלייזר – הסרת שיער מקצועית, מתאים לכל סוגי השיער וגם לאזור השיעור בפנים. בטכנולוגית לייזר מתקדמת ומוכחת. אלפי לקוחות מרוצים ומחוייכים, חלקים במיוחד לאחר גמר הטיפולים.

חשוב לקרוא את האותיות הקטנות בכל הסכם שעושים עם גורמים בתעשיית הסרת השיער, על אחת כמה וכמה בטיפולים שנעשים בפנים ובאף ומהאף.

האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

בחרו את השירות המבוקש ונחזור בהקדם