סבון מתנה לחצו!!!

https://evel7724.co.il/wp-content/uploads/2020/02/team-11.jpg

הסרת שיער טבעית

שיער הוא טבעי, בדרך כלל השיער האנושי צומח בכל גוף האדם, כולל אזור הפנים. שיער יכול להיראות יותר במהלך גיל ההתבגרות ואחריו , ולגברים נוטים להיות שיער גוף עבה וגלוי יותר מאשר נשים. גם לגברים וגם לנשים יש שיער גלוי על הראש , השפם, גבות, הרגליים, הידיים , ריסים פאות ועוד…

הסרת שיער טבעית- תרופת סבתא

הכורכום כולל מרכיבים רבים שמסייעים להסרת שיער לא רצוי. שיטה זו מיועדת למי שיש מעט מאוד שיער על הפנים או חלקי גוף אחרים. אם יש לך שיער צפוף יותר כדאי לפנות לשיטות מוכחות וחדשניות יותר.

הסרת שיער טבעית באמצעות כורכום

הסרת שיער טבעית באמצעות כורכום מהווה שיטה טבעית להסרת שיער שאתם חייבים להכיר, שיטה מאמא אדמה היקרה שלנו. הכורכום מסיר שיער ומונע צמיחה חדשה באורח פלא. מערבבים אותו עם מים, חלב או יוגורט, הכורכום יכול לעשות פלאים בכל הקשור לצמיחה מחודשת של שיערותיכם. המתכון לתכשיר הביתי כולל מרכיבים פשוטים שיש בכל בית. כף כורכום, שתי כפות סוכר או מלח וחצי כוס מים חמים חלב חם או יוגורט בטמפרטורת החדר. הסרת שיער באופן טבעי, היא צורה שמגיעה כשיטות סבתא בהן השתמשו הסבתות שלנו דורות אחורה. הכורכום עוזר להפחית שיער בפנים בעיקר אך גם בשאר מקומות בגוף בהם השיער אינו מסיבי ורב.

מהן תופעות הלוואי של השימוש בכורכום להסרת שיער?

חשוב לדעת שיכולות להיות כמה תופעות לוואי עם הכורכום. יש אנשים המדווחים על תגובות אלרגיות לכורכום, במיוחד לאחר חשיפת עור. בדרך כלל זה נחווה כפריחה קלה ומגרדת. בחילות, הקאות ושלשולים

טכניקה מוכחת – הורדת שיער פנים בלייזר- ללא פריחות והקאות

הבעיה העיקרית בשיטות רבות להסרת שיער היא שהתוצאות זמניות או נמשכות מספר שבועות בלבד. לקבלת תוצאות ארוכות יותר, יש לשקול הסרת שיער בלייזר.

יש לעבור מספר טיפולים לפני שזקיקי השיער ייפגעו מספיק כדי לעצור את צמיחת השיער למשך זמן רב.

האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

בחרו את השירות המבוקש ונחזור בהקדם