סבון מתנה לחצו!!!

הסרת שיער גרופון זמן מאמר – 2:30

הסרת שיער גרופון

שיטה הלייזר הוכיחה את עצמה כמוצלחת, ויושמה לראשונה בשנת 1996.
בשנת 1997 אישר מנהל המזון והתרופות האמריקני את הטקטיקה הזו של הסרת שיער. ככל שממשיכים לחקור טכנולוגיה זו, הסרת שיער בלייזר הפכה יעילה ויעילה יותר.

הסרת שיער בלייזר מבצעים ממכונים מובילים

. מרבית האנשים מדווחים על ירידה קבועה של 90 אחוז בצמיחת שיער אך הורמונים משתנים יכולים לגרום לשיער לצמוח בחזרה.

הסרת שיער גרופון

שיטת שר היא שיטה חדשנית ובטוחה המושתתת על הבזקי אור, אשר מסוגלת להסיר כמויות גדולות של שיער בהליך מהיר יחסית פשוט ונטול כאבים לחלוטין (כמעט) .בתרגום חופשי לעברית “הסרת שיער סופר” מתייחס לטכנולוגיה מתקדמת הדורשת הכנה מוקדמת. על מנת להגיע לקליניקה מוכנים לטיפול מומלץ לגלח יום לפני הטיפול את האיזור באמצעות סכין גילוח במשנה זהירות.

הסרת שיער בשיטת הלייזר

לוקח שבועיים-שלושה לאחר הטיפול הראשון שלך כדי לראות הבדל, ו-8-12 טיפולים כדי להשיג את התוצאה המלאה.

איך זה עובד?

אור הלייזר חודר דרך העור כדי לפוגע בזקיק שנמצע בשכבת הדרמיס של העור. זהו הליך רפואי המצריך הכשרה לביצוע. הסרת שיער בלייזר הפכה פופולרית בגלל מהירותה ויעילותה, אם כי חלק מהיעילות תלויה במיומנות ובניסיון של מפעיל הלייזר, ובבחירה ובזמינות של טכנולוגיות לייזר שונות המשמשות להליך. חלקם יזדקקו לטיפולים רבים יותר, בעיקר באזורים גדולים, לאחר הסט הראשון של 3-8 טיפולים. התחל הסרת שיער בלייזר בסתיו או בחורף – בכל עת פרט לעונת החוף והשמש המשזפת. לא ניתן לחזות את תוצאות הסרת שיער בלייזר, מכיוון שהן משתנות מאדם למשנהו ותלויות במשתנים רבים. רגלי נשים, מפשעות ובתי שחי מגיבות מעולה לטיפולי לייזר.

היתרונות בלייזר:

הסרת שיער בלייזר מתגאה גם ביתרונות הכוללים עזרה להפחתת שערות חודרניות ופחות גירוי של העור

האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

בחרו את השירות המבוקש ונחזור בהקדם